Wiadomości branżowe

Sylwestrowa fiesta bez gaci na Podhalu!

Teaser

Tropikalnie, gorąco, a w dodatku z widokiem na Tatry? Tych, co mrużą oczy z niedowierzaniem, przekonujemy, że to możliwe. W tym roku łączymy przeciwieństwa – tatrzański klimat z latynoską zabawą oraz zimowe temperatury z gorącymi kąpielami. Do tego stopnia, że można hasać w samych majtkach, a nawet bez!

Niekonwencjonalny scenariusz na spędzenie sylwestra zapewnia w tym roku wieś u stóp Tatr Wysokich. Noc pełna niespodzianek czeka na wszystkich odwiedzających Białkę Tatrzańską i tamtejszy kompleks basenów termalnych. Tym razem Podhale łączy w sobie tradycyjną atmosferę gór z żarem tropików.

Zapominamy o kreacji – będzie gorąco!

Białka to jedyne miejsce na Podhalu, gdzie zimą jest tak gorącą, że możemy spędzić całą noc w negliżu – podczas „Sylwestra w gaciach” bawimy się tylko w strojach kąpielowych.

W Termie Białka ciepło przełamuje mróz, bowiem na sylwestrowych gości czekają baseny z wodą termalną o temperaturze od 34 do 40°C, która zrewitalizuje zmęczone po całym roku ciało i obciążony umysł. Kąpiel jest możliwa także w zewnętrznej strefie basenowej, z której można podziwiać piękną panoramę gór i rozgwieżdżone, pełne fajerwerków niebo. Gdy nacieszymy się już widokiem i tatrzańską atmosferą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozruszać swoje ciało w rytm latynoskiej rumby i salsy, które będą królowały na tanecznym parkiecie. Na gości czeka Strefa Cicha oraz Strefa Głośna a w nich: zjeżdżalnie, jacuzzi, gejzery, dysze wodne, restauracja, bar oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Sylwester w gaciach jest imprezą otwartą również dla rodzin. Szczególnie zapraszamy najmłodszych, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji. Dzieci mogą w pełni bezpiecznie korzystać z całej infrastruktury rekreacyjnej i bawić się samodzielnie pod czujnym okiem ratowników – mówi Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Termy Białka.

Jeśli sylwestrowe ciepło to nadal za mało – idealną propozycją dla wielbicieli prawdziwego upału jest „Sylwester bez gaci”, czyli niekonwencjonalna zabawa w przestronnym i gorącym Saunarium oraz Strefie VIP Termy Białka. Należy pamiętać, że kultura saunowania zobowiązuje. Do saun i basenów w Saunarium wchodzimy w stroju Adama i Ewy.

Ponad 80 pasjonatów saunowania będzie miało do dyspozycji 5 saun, zewnętrzne i wewnętrzne baseny, tężnię solankową, a także Strefę VIP.

Gorące imprezy to już u nas tradycja. Na sylwestrowe saunowanie przychodzą do nas stali bywalcy Saunarium, ale także osoby początkujące, które szukają alternatywy dla tradycyjnych zabaw sylwestrowych. „Sylwester bez gaci” to impreza typu all inclusive, w cenie której mamy zarówno wyjątkowe menu jak i drinki, a przede wszystkim niezapomnianą zabawę – dodaje Joanna Łazarczyk.

Seanse aromatyczne oraz rytuały naparzania, z których znani są saunamajstrzy z Termy Białka, będą niezawodną inicjacją dla saunowych żółtodziobów. Dzięki tego rodzaju zabawie sylwestrowej wyparują wszystkie złe emocje i zmęczenie nagromadzone podczas całego roku kalendarzowego.

Fiesta latina z góralami? Możliwa tylko w Białce Tatrzańskiej!

Wszyscy wiemy o magnetycznej sile przyciągania przeciwieństw, dlatego podczas sylwestra dozwolone, a nawet sugerowane jest łączenie gorącej kultury latynoskiej z góralską tradycją śwarnej zabawy. Ciało rozrusza nam muzyka latynoska w całym obiekcie, a podniebienie sylwestrowiczów „bez gaci” dopieszczą – oprócz kubańskich – specjały kuchni włoskiej takie jak m.in. ravioli z dyni w sosie paprykowym, suszona pancetta, wspaniałe sery oraz kubański rum. Zabawa rozpocznie się o godzinie 21.00 i potrwa nawet do 3.00 nad ranem. W planie liczne konkursy tematyczne, beztroskie tańce i relaksujące kąpiele. Tegoroczny sylwester nadaje Podhalu tropikalnej atmosfery i utrzymuje reputację Termy Białka jako najgorętszego miejsca w Polsce.

Więcej informacji na www.termabialka.pl

Źródło Terma Białka. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts