Wiadomości branżowe

PZU zdrowo kibicuje biegaczom w Święto Niepodległości

11 listopada 2013 roku w Święto Niepodległości w Warszawie po raz 25. odbędzie się bieg na 10 km. Uczestnicy zawodów przebiegną obok siedziby głównej PZU. Firma postanowiła wesprzeć biegaczy oraz kibiców. W pobliżu siedziby PZU, na rogu ul. Grzybowskiej i al. Jana Pawła II znajdzie się otwarty dla każdego punkt kibicowania. W zmaganiach sportowych zawodników

Teaser

11 listopada 2013 roku w Święto Niepodległości w Warszawie po raz 25. odbędzie się bieg na 10 km. Uczestnicy zawodów przebiegną obok siedziby głównej PZU. Firma postanowiła wesprzeć biegaczy oraz kibiców.

W pobliżu siedziby PZU, na rogu ul. Grzybowskiej i al. Jana Pawła II znajdzie się otwarty dla każdego punkt kibicowania. W zmaganiach sportowych zawodników będą tam dopingować cheerleaderki oraz osoby z megafonami. Na budynku PZU umieszczony zostanie okazjonalny banner skierowany do biegaczy, a z głośników w pobliżu skrzyżowania popłynie motywująca muzyka.

W pobliżu siedziby PZU znajdzie się także sprzęt fotograficzny Fotomaraton.pl. To kolejna niespodzianka dla uczestników biegu. Zdjęcia oznaczone logo PZU będą miały bezpłatną wersję cyfrową. Każdy uczestnik, którego numer startowy będzie widoczny, będzie mógł pobrać swoje zdjęcia bezpłatnie i podzielić się nimi ze znajomymi.

Kolejną propozycją dla biegaczy będzie możliwość uczestniczenia w rozgrzewce PZU Sport Team organizowanej na 30 minut przed biegiem niedaleko startu (w okolicach ul. Stawki i Smoczej). Poprowadzi ją Yared Shegumo zwycięzca tegorocznego 35. PZU Maratonu Warszawskiego. Zawodnik weźmie też rekreacyjnie udział w samym biegu.

inf

Źródło Grupa PZU. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Gdzie Polacy spędzą kolejny długi weekend w tym roku?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy