Wiadomości branżowe turystyka

Rainbow Tours pierwszy z ofertą egzotyczną

Teaser

Rainbow Tours jako pierwszy touroperator na rynku wydał już katalogi z ofertą Zima i Egzotyka 2013/14 w których oprócz znanych kierunków znajdą się również nowości. Przy współpracy z liniami lotniczymi PLL LOT przeloty do Meksyku, Tajlandii, na Sri Lankę oraz na Kubę będą się odbywały bez przesiadek i międzylądowań Boeingiem 787 –Dreamliner. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce znacząco wpływające na poprawę komfortu podróży na tak dalekich kierunkach. Promocja ofert z obu katalogów trwa do 19 lipca i objęta jest promocją z rabatami nawet do 30%.

Dzięki podpisanej umowie z PLL LOT na obsługę przelotów czarterowych samolotem odrzutowym Dreamliner, po raz pierwszy w Polsce dalekie podróże do Tajlandii, Meksyku, oraz na Kubę i Sri Lankę będą tak komfortowe, dzięki różnym udogodnieniom na pokładzie oraz istotnemu skróceniu czasu lotu. Ten najnowocześniejszy samolot na świecie w każdej z klas: Ekonomicznej, Premium Club oraz EliteClub oferuje system rozrywki pokładowej obejmujący bogaty wybór aplikacji takich jak: filmy na żądanie, audiobooki , muzyka, e-reader do czytania aktualnych wydań czasopism oraz magazynów, gry, USB oraz możliwość śledzenia pozycji samolotu podczas trwania rejsu. Dopłata do Klasy Premium będzie wynosiła 999 złotych od osoby w obie strony, natomiast do Klasy Elite 1599 złotych.

Zupełnie nowym rozwiązaniem, znacznie ułatwiającym klientowi podjęcie decyzji o zakupie jest zastosowanie w katalogach dodatkowych oznaczeń przy wycieczkach objazdowych informujących o tym, że są potwierdzone już od pierwszego dnia sprzedaży. Przy wielu programach pojawią się również dodatkowe rekomendacje dokonane przez pilotów-ekspertów specjalizujących się w danym kierunku.

W katalogu Egzotyka 2013/14 na klientów czeka największy wybór programów oraz wiele nowości. Pierwszą z nich jest Australia połączona z Nową Zelandią. Kolejnym nowym programem jest wycieczka łącząca kolonialną przeszłość Singapuru z nowoczesnością Kuala Lumpur oraz różnorodną przyrodą Borneo. Panama, Kostaryka i Nikaragua-tutaj na klientów czekają imponujące wodospady, gorące źródła, las chmurowy a także volcano-surfing, czyli zjazd z wulkanu na desce lub sankach. Na wycieczce łączącej USA oraz Hawaje nie zabraknie Las Vegas, Wielkiego Kanionu Kolorado, Hollywood a na Hawajach Waikiki Beach oraz stolicy Honolulu. W Indiach, Rainbow Tours oprócz znanych programów proponuje południe, czyli stan Gujarat, Keralę oraz Tamil Nadu. W ofercie pojawią się zupełnie nowe programy również na Kubie, w Tajlandii, Kolumbii, Chile oraz Etiopii i na Sri Lance.

W Afryce na dodatkową uwagę zasługuje Gambia. Oprócz dwóch propozycji objazdowych pojawią się wczasy nad pięknym plażami Atlantyku w rewelacyjnych cenach już od 2800 zł za tydzień pobytu. Wszystkie imprezy do Gambii realizowane będą bezpośrednim czarterem z przelotem do Banjul.

Dla wielbicieli rejsów statkiem w ekskluzywnych warunkach touroperator zaproponował 4 zupełnie nowe wyprawy po Karaibach statkami linii Royal Carribean ( Klasa Freedom oraz Klasa Oasis). Podczas rejsów planowane jest miedzy innymi: Miami, Wyspy Bahama, Wyspy Dziewicze, Wielkie i Małe Antyle, Wielki Kajman a nawet wizyta w Meksyku. Na pokładach statków armatora znajduje się wiele atrakcji, między innymi, baseny, park wodny, ściany wspinaczkowe, kryte lodowisko, ścieżka joggingowa, spa, fitness. Na pasażerów czekają teatry, kasyna, pokazy tańca, restauracje z różnorodną kuchnią oraz sklepy.

W katalogu Zima 2013/14 obejmującym bliższe kierunki czarterowe znalazły się Wyspy Kanaryjskie ( Teneryfa, Fuerteventura, Lanzarote), Izrael, Egipt ( Taba, Sharm el Shekh, Hurghada oraz Marsa Alam), Maroko, Izrael oraz Jordania. Oprócz wypoczynku touroperator zaproponował również programy objazdowe. Po raz kolejny w ofercie znajdą się wczasy dla osób po 55 roku życia. W tym roku w ramach programu wypoczywać będzie można na Costa Costa del Sol oraz w Chorwacji. Kolejnym ważnym elementem propozycji na zimę są kluby Let’s Holiday, w których będzie pracował animator-Tropiciel Atrakcji- specjalizujący się w organizowaniu zajęć dla dorosłych. Kluby dla dorosłych zaplanowano w 5 hotelach, w Hurghadzie, Sharm el Sheikh, na Teneryfie, Fuerteventurze oraz Lanzarote.

Promocja wyjazdów z katalogów Zima oraz Egzotyka 2013/14 trwa do 19 lipca 2013. Oprócz rabatów do 30 procent klienci otrzymują również gwarancje: niezmiennej ceny, zwrotu kosztów, zmiany terminu gratis oraz zyskają gwarancję najniższej ceny.

< 240991" >

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts