Wiadomości branżowe

Samsung ogólnoświatowym partnerem Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi w 2014 roku

Moskwa – 2 kwietnia 2013 r. – Samsung Electronics Co. Ltd., ogólnoświatowy partner Igrzysk Olimpijskich w zakresie bezprzewodowego sprzętu telekomunikacyjnego, został globalnym partnerem Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi w 2014 roku.

Ogłoszenie partnerstwa miało miejsce podczas uroczystości zorganizowanej w Moskwie na rok przed otwarciem Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi. Wzięli w niej udział JaeYoung Lee, wiceprezes spółki Samsung Electronics, sir Philip Craven, prezes Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego oraz Dmitrij Czernyszenko, prezes i dyrektor zarządzający Komitetu Organizacyjnego ZIO w Soczi w 2014 roku.

Samsung jest ogólnoświatowym partnerem Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (IPC) od 2006 roku. Po raz pierwszy pełnił tę rolę podczas zimowej paraolimpiady w Turynie w roku 2006, a następnie zaangażował się w Igrzyska Paraolimpijskie w Pekinie w 2008 roku i w Vancouver w 2010 roku, jak również podczas letnich zmagań paraolimpijczyków w Londynie w roku 2012.

Chciałbym podziękować spółce Samsung za ich niezwykłe wsparcie dla ruchu paraolimpijskiego. Technologia spółki Samsung oraz jej kampanie związane z igrzyskami paraolimpijskimi nie tylko pomogły w udanej organizacji Igrzysk, ale również niezwykle inspirowały widzów do rozwijania swojego potencjału i angażowania się w Igrzyska Paraolimpijskie – powiedział sir Philip Craven, prezes Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego.

Z ogromną radością mogę ogłosić naszych partnerów podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi w 2014 roku i głęboko wierzę, że wkład naszych partnerów będzie nieoceniony. Wiodące technologie spółki Samsung i jej doświadczenie w sponsoringu pomoże organizatorom utrzymać dobrą komunikację i umożliwi sportowcom i widzom dzielenie się swoimi wrażeniami z Igrzysk Paraolimpijskich z ludźmi na całym świecie – powiedział Dmitrij Czernyszenko, prezes i dyrektor zarządzający Komitetu Organizacyjnego ZIO w Soczi w 2014 roku.

Przez ostatnich kilka lat z dumą wspieramy ruch paraolimpijski i jesteśmy zaszczyceni rolą ogólnoświatowego partnera Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi w 2014 roku – powiedział Yung Kook Lee, wiceprezes i dyrektor działu światowego marketingu sportowego w Samsung Electronics. – Samsung w pełni wspiera wartości paraolimpijskie, takie jak odwaga, determinacja, inspiracja i równość, dlatego też z radością możemy zapewniać rozwiązania technologiczne, które umożliwią większej liczbie osób w szerszym zakresie doświadczać wyjątkowości tego fantastycznego wydarzenia i całego ruchu paraolimpijskiego.

Zaangażowanie spółki Samsung w Igrzyska Paraolimpijskie

Samsung jest ogólnoświatowym partnerem Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (IPC) w zakresie bezprzewodowego sprzętu telekomunikacyjnego. Od Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Turynie w roku 2006, Samsung zapewniał swoje wsparcie podczas Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Pekinie w 2008 roku, zimowych w Vancouver w roku 2010, jak również podczas Letniej Paraolimpiady w Londynie w roku 2012, a obecnie z dumą pełnić będzie rolę oficjalnego partnera Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi w 2014 roku. Samsung ma na celu uczynienie z Igrzysk Paraolimpijskich wydarzenia docierającego do szerszej niż zwykle publiczności na całym świecie oraz krzewienie entuzjazmu i inspiracji związanych z Igrzyskami za pośrednictwem bezprzewodowych technologii komunikacyjnych.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach – telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 238283" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy