Wiadomości branżowe

Emirates lądują w Oslo

Stolica Norwegii została trzecim skandynawskim miastem w siatce połączeń przewoźnika DUBAJ, ZEA, - 3 września 2014 r. - Emirates, linie lotnicze wspierające światowy handel i biznes, rozszerzyły swoją skandynawską sieć połączeń rozpoczynając codzienne bezpośrednie loty do Oslo. Codzienne połączenie do Oslo, obsługiwane przez Boeinga 777-300ER,

Stolica Norwegii została trzecim skandynawskim miastem w siatce połączeń przewoźnika

DUBAJ, ZEA, – 3 września 2014 r. – Emirates, linie lotnicze wspierające światowy handel i biznes, rozszerzyły swoją skandynawską sieć połączeń rozpoczynając codzienne bezpośrednie loty do Oslo.

Codzienne połączenie do Oslo, obsługiwane przez Boeinga 777-300ER, będzie pierwszym międzynarodowym połączeniem oferującym pasażerom z Norwegii możliwość lotu w pierwszej klasie.

Nasza nowe połączenie do Oslo będzie odgrywać ważną rolę w rozwoju dużych przedsiębiorstw norweskich, dzięki zwiększonej liczbie połączeń przez nasz hub w Dubaju – powiedział Thierry Antinori, Wiceprezes i Dyrektor Handlowy Emirates.

Wchodzenie na rynki takie jak norweski, które mają obecnie niewystarczającą liczbę połączeń międzynarodowych, było dla nas kluczowym czynnikiem sukcesu w przeszłości i jesteśmy przekonani, że Oslo będzie kolejnym krokiem w dobrym kierunku. Przewidujemy duży popyt na podróże w klasie pierwszej, która jest dostosowana do potrzeb pasażerów lecących służbowo poza Norwegię. Konsekwentnie inwestujemy w ten produkt nieustannie go udoskonalając, a nasze kabiny wyznaczają standardy w branży, zapewniając pasażerom wyjątkowy poziom prywatności oraz luksus dopracowany w najmniejszym detalu – kontynuował Antinori.

Emirates miały solidną pozycję na rynku norweskim jeszcze przed wprowadzeniem codziennych lotów pasażerskich. Oddział cargo linii jest wykorzystywany w transporcie łososia z Norwegii do innych miast obsługiwanych przez Emirates, jakich jak Kopenhaga, Sztokholm, Hamburg, Kolonia i Amsterdam.

Transport lotniczy odgrywa istotną rolę w globalnych łańcuchach dostaw w wielu branżach. Emirates SkyCargo zdają sobie sprawę, że dzięki nowej usłudze i 23 tonom ładowności przypadającym na jeden lot, można będzie przetransportować jeszcze więcej najważniejszego towaru eksportowego Norwegii – łososia, należącego do grupy towarów wrażliwych na upływ czasu. Codzienne usługi są szczególnie istotne dla firm wymagających sprawnych działań, które zależą od szybkiej dostawy towarów.

W tym tygodniu Emirates rozszerzą swą ofertę w Europie wprowadzając 5 września połączenia do Brukseli. Nastąpi to na krótko przed wprowadzeniem połączeń do Budapesztu 27 października.

A to już wiesz?  35. PZU Maraton Warszawski Sportową Imprezą Masową Roku


dostarczył infoWire.pl

Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy