Wiadomości branżowe

Nowa aplikacja Skyscanner Hotele pozwala znaleźć idealny nocleg w najlepszej cenie

Aplikacja Skyscanner Hotele, opracowana przez światowego lidera wyszukiwarek podróży, pozwala w intuicyjny sposób wyszukiwać i porównywać oferty oraz dokonywać rezerwacji w hotelach, apartamentach i hostelach. Program pozwala użytkownikom wyszukiwać oferty setek tysięcy kwater na całym świecie, a prezentowane wyniki zawierają porównanie propozycji z wielu serwisów, dając użytkownikowi proste narzędzie do znalezienia najlepszej ceny i doskonałego hotelu.

„Okazuje się, że podróżni często spędzają więcej czasu na poszukiwaniu perfekcyjnego hotelu, niż trwa ich faktyczny wyjazd” – powiedziała Magdalena Greloff, Marketing Manager w Skyscanner. „Aplikacja Skyscanner Hotele powstała by uczynić te poszukiwania wygodnymi i przyjemnymi – dajemy podróżnym narzędzia, jakich potrzebują. W jednym miejscu mogą dokonać najlepszego wyboru bez żadnych problemów.”

Aplikacja Skyscanner Hotele, korzystająca z autorskiego sposobu wyszukiwania ofert, szczególnie ułatwia przeglądanie zdjęć hoteli, apartamentów oraz hosteli, które często stanowią główny bodziec do wybrania danego miejsca. Przewijanie zdjęć jest łatwe i płynne, a także nie wymaga opuszczania zakładki z rezultatami wyszukiwania. Program zawiera również narzędzia, które ułatwiają podjęcie finalnej decyzji odnośnie noclegu, takie jak widok mapy, pozwalający znaleźć zakwaterowanie pod kątem lokalizacji lub odległości od interesujących nas miejsc w okolicy. Funkcja „ulubione” pozwala zapisywać najciekawsze wyniki wyszukiwania, by podjąć decyzję później, porównując wybrane oferty pod kątem kluczowych dla nas cech.

Aplikacja Skyscanner Hotele dostępna jest na platformach z systemem operacyjnym iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/skyscanner-hotel-comparison/id889933400?mt=8. Wersja na system Android spodziewana jest w ciągu kilku najbliższych tygodni.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Skyscanner. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts