Moda Moda dla panów

New Californians stanowi wyraz młodzieńczej i pozytywnej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych

MĘSKA KOLEKCJA LEVI’S® NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60.

Tego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący estetyką do mody panującej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz modele takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka bawi się fakturami i motywami graficznych wzorów. Levi’s® interpretując na nowo swobodny kalifornijski styl w swojej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Jest to nawiązanie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe projekty w designie i architekturze.

Tego lata męska kolekcja Levi’s® w innowacyjny sposób pokazuje ciepły i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący estetyką do mody będącej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford i przykłady takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka zajmuje się fakturami i problemami graficznych wzorów. Levi’s® interpretując na nowo swobodny kalifornijski system w domowej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Stanowi ostatnie zaczęcie do dobrego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe programy w wyglądzie i architekturze.

Inspirowane kalifornijskim krajobrazem koszule Madras, zbudowane z prostego materiału, kolorystycznie nawiązują do barw zachodzącego nad basenem słońca, z lekkiego różu poprzez czerwień i turkus, aż do dalekich odcieni niebieskiego.

Powrót lekkiego sztruksu Bedford jest próbą przywrócenia w innej kalifornijskiej palecie barw buntowniczego stylu, z którym stosowany jest tenże produkt. Sztruks Bedford, spokojny a przez ostatnie wierny swemu dziedzictwu odzieży roboczej, trzyma w sobie jednocześnie lekkość i luz charakteryzujący epokę lat 60. Sztruksy Bedford są w kolekcji ponadczasową klasyką w lekkim nowoczesnym wydaniu. Sztruksowe spodnie na wiosnę/lato 2014 inspirowane krajobrazem legendarnego Palm Springs proste są w trzech naturalnych kolorach: błękitno-niebieskim, odcieniu czerwonej gliny oraz piaskowego beżu.

stany-levis-4-006-2014-04-24 _ 15_24_41-75

stany-levis-8-005-2014-04-24 _ 15_24_44-75

stany-levis-9-004-2014-04-24 _ 15_24_45-75

stany-levis-1-003-2014-04-24 _ 15_24_47-75

stany-levis-5-002-2014-04-24 _ 15_24_48-75

stany-levis-2-001-2014-04-24 _ 15_24_51-75

Kolekcja Levi’s® na wiosnę/lato 2014 to związanie współczesnej miejskości z refleksyjnymi wpływami krajobrazu zalanej słońcem kalifornijskiej pustyni. Pokazuje ona inne oblicze amerykańskiej klasyki ubioru wzbogaconej elementami ulicznego stylu jak np. abstrakcyjne wzory moro dostępne w projektu kurtki Field Coat, szortach oraz bluzce zapinanej na guziki. Męska kolekcja Levi’s® New Californians stanowi wyraz młodej i dobrej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest szybko przydatna w salonach Levi’s®.

Na punkt marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i prostego amerykańskiego stylu. Z momentu ich odkrycia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® były się najbardziej charakterystycznymi a wraz najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej zwiększa swojego wielkiego nowego i oryginalnego ducha, jaki jest nieprzeciętny w dziedziny odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i urządzeń, przydatny w wysoce niż 110 krajach, pozwala zatrudnionym na wszystkim święcie pokazać ich swój styl. By osiągnąć wiele wiadomości na punkt marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Reklamy na punkt Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest już dostępna w salonach Levi’s®.

Na temat marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy