Ciekawostki Z Polski

Acronis w sieci… Komputronik

Acronis, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i błyskawicznego odzyskiwania danych po awarii oraz sieć sklepów komputerowych Komputronik zacieśniają współpracę. Produkty Acronis dla użytkowników indywidualnych są już dostępne w całej Polsce w sklepach należących do sieci Komputronik.

Firmy Acronis i Komputronik nawiązały współpracę już w 2007 roku, jednak dopiero teraz podjęły decyzję o jej zacieśnieniu. Miało to związek z otwarciem przedstawicielstwa firmy Acronis w Polsce. Wcześniej firmy współpracowały za pośrednictwem lokalnego partnera, firmy Marken.

Dzięki bliższej współpracy produkty Acronis dla użytkowników indywidualnych, które pojawiły się w sieci sklepów Komputronik w całej Polsce, są teraz również dostępne w sklepie internetowym.

„Zabezpieczanie prywatnych danych przed utratą jest coraz ważniejsze i wśród klientów indywidualnych rośnie zapotrzebowanie na odpowiednie rozwiązania. Ponieważ nasza dotychczasowa współpraca z Acronis znakomicie się układa, a proponowane przez firmę rozwiązania należą do najlepszych na rynku, postanowiliśmy rozszerzyć wspólne działania. Teraz nasi klienci mają łatwy i wygodny dostęp do True Image Home w każdym z naszych sklepów w Polsce a także przez internet” – powiedział Piotr Michałek, Product Manager, Komputronik SA.

„Nowy model współpracy z siecią Komputronik to dla nas strategiczny krok w zdobywaniu rynku w Polsce. Rozwiązania firmy Acronis cieszą się znakomitą opinią wśród użytkowników. Teraz chcemy aby były także łatwo dostępne. To w dużej mierze zdecyduje o ich sukcesie” – powiedział Dariusz Jarecki, Country Manager, Acronis Polska.

Acronis True Image Home 2010 to program do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii dla użytkowników indywidualnych. Oferuje pełne wsparcie dla Microsoft Windows 7 oraz wcześniejszych wersji systemu Windows. Pozwala tworzyć kopie zapasowe za pomocą jednego kliknięcia, według harmonogramu lub nieprzewanie w czasie rzeczywistym (co 5 minut). Zapewnia także m.in. bezpieczne środowisko do testowania nowego oprogramowania – Try&Decide. Dzięki opcjonalnej usłudze Acronis Online Backup program może zapewnić również ochronę i przechowywanie danych w bezpiecznej, zewnętrznej lokalizacji. Dzięki opatentowanej technologii użytkownicy Acronis True Image Home 2010 mogą błyskawicznie przywracać pojedyncze pliki lub cały system po awarii, łącznie z systemem operacyjnym, aplikacjami i ustawieniami użytkowników.

Acronis True Image Home 2010 PL jest dostępny w sieci sklepów Komputronik w całej Polsce oraz w sklepie internetowym. Ponadto Komputronik oferuje swoim klientom i partnerom licencje Acronis na produkty biznesowe z rodziny Acronis Backup & Recovery 10, Acronis Disk Director i Acronis Snap Deploy za pośrednictwem sklepu internetowego Komputronik (www.komputronik.pl).

http://media.neuron.pl/pr/161557/acronis-w-sieci-komputronik

Similar Posts