Ciekawostki

Zaproszenie na briefing

„Znaczenie paliw alternatywnych w gospodarce odpadami” – to tytuł briefingu prasowego, na który zaprasza Stowarzyszenia Producentów Cementu. W spotkaniu weźmie udział Minister Środowiska.

Briefing odbędzie się 18 maja 2011 r. (środa) o godz. 10.30 w Warszawie, Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, piętro M1, sala HMR1.

Z dziennikarzami spotkają się: Pan Andrzej Kraszewski, Minister Środowiska i Pan Leonard Palka, Przewodniczący Stowarzyszenia Producentów Cementu. Briefing poprzedzi rozpoczęcie IX Seminarium – Debaty „„Paliwa alternatywne w systemie gospodarki odpadami”.

Obecność należy potwierdzać u Pana Piotra Piestrzyńskiego, tel. 601 091-172 lub e-mail: [email protected]

Stowarzyszenie Producentów Cementu powstało w roku 1990 w Krakowie (do 23 maja 2005 roku jako Stowarzyszenie Producentów Cementu i Wapna).
Zrzesza kadrę kierowniczą przedsiębiorstw przemysłu cementowego i przedsiębiorstw z nimi współpracujących, oraz, jako osoby prawne, przedsiębiorstwa branży cementowej.
SPC reprezentuje interesy przemysłu cementowego w zakresie tematyki wspólnej dla wszystkich członków na arenie krajowej i międzynarodowej, zarówno wobec władz państwowych i samorządowych, jak i krajowych i zagranicznych stowarzyszeń i organizacji oraz środowisk naukowych.
Z: http://www.biuroprasowe.pl/zaproszenie-na-briefing—paliwa-alternatywne—z-udzialem-ministra-srodowiska,d4113.html

Similar Posts